THERMOFLOC ekovata – praktiška bei ilgaamžiška


THERMOFLOC ekovata - tai Austrijoje celiuliozės pagrindu jau 20 metų gaminama šiltinimo medžiaga, kurios teikiamais privalumais dabar naudojasi pažangias technologijas vertinantys užsakovai. Ši ekovata yra pripažinta Europos Sąjungoje- turi EOTA CE sertifikatą. Tarptautinis pripažinimas suteikia užtikrintumo jausmą rangovams bei užsakovams.

Ne tik statybininkams, tačiau taip pat ir namų savininkams kuo toliau, tuo labiau rūpi apšiltinimo kokybė, šildymo bei vėsinimo išlaidų minimizavimas, sveiko vidaus mikroklimato kūrimas, medžiagų nedegumas, atsparumas graužikams, ekologiškumas, sertifikuotumas ir pan.

THERMOFLOC įpučiama termoizoliacinė medžiaga naudojama stogui, išorinėms bei vidinėms sienoms, taip pat perdengimams tarp aukštų. TERMOFLOC ekovatą labai paprasta naudoti, kadangi, norint pastatą apšiltinti, nereikia gadinti sienų apdailos, ekovata tiesiog įpurškiama į vidų- taip yra užpildomas oro tarpas. Norint užpildyti oro tarpą tarp stogo apdailos ir gegnių, stogo apdailos ar stogo taip pat nereikia nulupti, todėl tai ne tik patogu, tačiau ir praktiška. Praktiška yra ir tai, jog suformuojamas apšiltinimo sluoksnis yra be siūlių- taip eliminuojamas šalčio tiltų atsiradimas.

THERMOFLOC ekovata gaminama iš perdirbamo popieriaus, tačiau nepaisant to, jos nedegumo laipsnis yra labai aukštas. Taigi ši ekovata yra pagaminta iš celiuliozės, o tai-natūrali medžiaga. Vadinasi, kartu tai ir ekologiška, o laikui bėgant tai darosi vis aktualiau. THERMOFLOC ekovata užtikrina ne tik ekologišką būstą, patalpų higieną bei natūralų namų mikroklimatą, tačiau taip pat garantuoja ir ilagalaikę kokybę.