Thermofloc izoliacija aplikuojama specialiais slėginiais įrenginiais
Termoizoliacijos sluoksnis yra vienalytis, be sujungimų
Kokybiškas apšiltinimas be termo tiltelių

Karkasiniai namaiFilmas apie THERMOFLOC ekovatos gamybą - žiūrėti

Karkasiniams namams Thermofloc termoizoliacijos sistema aktuali daugeliu aspektų. Šioje skiltyje paminėsime keletą svarbiausių.

Kokybė. Kadangi Thermofloc celiuliozinė izoliacijos medžiaga aplikuojama specialiais slėginiais aparatais, ji sudaro besiūlę konstrukciją. Tai eliminuoja klaidų ar broko, šiltinant namą rankomis, galimybę. Kitas privalumas yra tas, kad įpūtus termoizoliaciją aparatu, ji supresuojama ir ilgainiui nesusėda. Tai įrodo sėkmingai praeiti Pasyvaus namo testai, pagaminus karkasą Lietuvoje, jį apšiltinus Thermofloc ir darant testą jau nuvežus gaminį klientui į Vokietiją.

Greitis. Be kokybės, karkasinių namų statyboje itin svarbus ir greitis, tai yra, statybos kaina. Thermofloc izoliacijos sistema Jums siūlo pagreitinti apšiltinimo procesą iki 10-ies kartų. Tai, grubiais paskaičiavimais reiškia, kad viena 2-3-ų žmonių apšiltinimo komanda per dieną gali įpūsti iki 80 kubinių metrų termoizoliacijos. Paskaičiuokite, kiek žmonių prireiktų dirbant įprastiniu būdu, rankomis... Arba kiek laiko užimtų tai padaryti 2-3 žmonėms... Ir, aišku, kiek tai kainuotų...

Hidroskopiškumas. Thermofloc pagaminta celiuliozės pagrindu, todėl išgarina drėgmę (skirtingai nuo konkurentų) visu plotu. Tai reiškia, kad namo konstrukcijos kvėpuoja, nėra perteklinai drėkinamos ir išlieka sveikos.

Thermofloc apdirbta nelakiu natūralių druskų mišiniu be Boro druskos ar rūgšties priedų (pagal ES direktyvas). Ši savybė reiškia net keletą privalumų- Thermofloc veikia kaip antiseptikas, Thermofloc`e negyvena ir nemėgsta graužikai ir Thermofloc yra nedegi.

Ekologiškumas. Thermofloc gaminama tik Austrijoje, celiuliozės pagrindu. Tai natūrali, perdirbama ir sveika medžiaga tiek pastato naudotojams, tiek ir supančiai aplinkai.

Šios savybės "ne iš kepurės"- jos patvirtintos kokybės CE sertifikatu, ekologiniu Nature Plus sertifikatu bei virš 20-ies metų patirtimi 20-yje Europos šalių. Taip pat nuolatiniu bendradarbiavimu su Austrijos Pasyvių namų institutu. Daugiau info ieškokite čia arba kreipkitės tel. nr. 869807988, 868724595, info@geravata.lt .