Thermofloc yra apšiltinimo sistema
Ji aprėpia iškart keletą svarbių energijos taupymo aspektų
Išlaidos šildymui sumažinamos 10 kartų!

Namo šiltinimas


Reiktų pradėti nuo esminio klausimo- KODĖL mes ŠILTINAME PASTATUS?

Jei ir sakytume, kad mums nerūpi Pasaulinis atšilimas (beje, pastatų viduje sunaudojama ~40% visos energijos) su visais iš to sekančiais padariniais, turbūt pakankamai greit atsimintume, kiek mokėjome už savo namų šildymą praeitą mėnesį ar praeitą žiemą!

Tai, sakykim, ir būtų pagrindinis atsakymas- ŠILDYMO IŠLAIDOS.

Kaip ir kiek jas galima sumažinti?- Iki 0, taip NULIO. Jau statomi `Nulinės energijos` namai (ZeroEnergyHouse), kurie, pasitelkę Saulės, Vėjo, Žemės energiją, "iš šono" energijos nebeperka... Tai jau įmanoma, tačiau klausimą, ar tai įkandama daugeliui- kol kas palikim atvirą.

Pradėkime nuo klausimo, ką reiktų padaryti, norint sumažinti įprasto namo išlaidas šildymui 15-20 kartų- iki Pasyvios energijos namo standarto- 15kWh/m2 per metus (t.y. mokant apie 6Lt už 1 m2, šildant brangiausiu būdu- elektra) arba, pradžiai, bent 8-10 kartus- iki 30kWh/m2 per metus (t.y. mokant apie 12Lt už 1 m2, šildant brangiausiu būdu- elektra)?

Tai plati tema, kuriai bent aptarti ir pasidalinti nuomonėmis dažnai skiriama nemažai laiko. Remiantis Vokietijos ir Austrijos (Pasyvios energijos namų statybos lyderių) patirtimi, kuria, šiais metais vykusio Pasyvaus namo koncepcijų seminaro metu Austrijoje, pasidalino Architektas Mokslų Daktaras Christoph Buxbaum, svarbiausi yra šie dalykai:

  1. Kokybiška pastato TERMINĖ IZOLIACIJA, kurios storis priklauso nuo siekiamos U ar R vertės.
  2. KONSTRUKCIJOS HERMETIŠKUMAS, kuris matuojamas litrais per sekundę, sukuriant paildomą slėgį pastate.
  3. TERMO TILTŲ ELIMINAVIMAS.
  4. LANGŲ TERMO VARŽA ir gebėjimas priimti Saulės energiją žiemą bei atspindėti ją vasarą.
  5. REKUPERACINĖ ventiliacija, gebanti tam tikru procentu atgauti šilumą iš pašalinamo oro. 

THERMOFLOC apšiltinimo sistema- pasiteisinusi ne tik Vokietijoje ir Austrijoje, bet ir kitose ~20-yje Europos šalių, Jums pasitarnaus pirmais trim klausimais

Daugiau informacijos ieškokite nuotraukų pavidalu įkeltoje prezentacijoje arba kitose www.geravata.lt skiltyse arba kreipkitės!

 

GERA VATA uab
Tel. +370 687 24595, +370  698 07988,