Pasyvūs sertifikuoti namai
Mažos šildymo ir šaldymo išlaidos
Šilta žiemą, vėsu vasarą

Statome PH sertifikuotus pasyvius namus


 

Pradžiai keletas pradedamos statyti Pasyvių namų gyvenvietės Upės gatvėje Vilniuje vizualizacijų.

Tokius pat stilingus, šiltus, ekonomiškus namus iš ekologiškų medžiagų statome ir Jūsų turimame ar planuojamame įsigyti sklype.

Daugiau informacijos kreipkitės el.paštu info@geravata.lt ar tel. 8 698 07988.

DUK: 

Ką reiškia energetiškai efektyvus, pasyvus? 90-ies sekundžių paaiškinimas. 

Kokie šildymo kąštai? 200 kv/m namo šildymas kainuoja apie 260Eur metams.

Koks šildymo būdas ar katilas naudojamas? Naudojamas rekuperacinis Oras-Vanduo siurblys tiek šildymui, tiek šilto vandens ruošimui.

Ar galima Pasyviame name įsirengti židinį? Galima, tačiau būtina naudoti specialų kaminą, kuris įgalintų sukurti autonominę dūmų šalinimo ir oro tiekimo sistemą. 

Ar svarbi Pasyvaus namo orientacija pagal Pasaulio šalis? Taip, kritiškai svarbi, nes didelė energijos dalis gaunama iš aplinkos, ypač Saulės.  

Ar negyvensime "celofaniniame maiše"? Rekuperacinė vėdinimo sistema užtikrins šviežią orą ir ekonomišką gyvenimą.

Ar galima nenaudoti rekuperatoriaus, atverti langą? Galima. Tuomet gyvenimo būdas nebus "pasyvus", tačiau namas išliks šiltas ir itin ekonomiškas. Jau dabar atitinkantis 2020-iems metams Europos Sąjungos direktyvų iškeltą kartelę.

Iš ko gali būti statomi Pasyvūs namai? Iš įvairių, PH instituto Vokietijoje sertifikuotų medžiagų.

Iš kokių medžiagų statote Jūs? Siūlome kruopščiai atrinktas, suderintas su PH institutu Vokietijoje, ekologiškas ir ilgaamžes medžiagas- naturalaus akmens skalūno čerpes stogui ir fasadui, medį/molio mūrą konstruktyvui bei pertvaroms, austrišką Thermofloc celiuliozinę ekovatą šiltinimui, sertifikuotą medinių langų sistemą, ekologiško tinko interjerą ir pan. 

Ar siūlomame projekte galima keisti išplanavimą? Taip, aptarus iš anksto, išplanavimą galima keisti pakankamai lanksčiai.