Naujos šiltinimo technologijos- padeda išspęsti kylančias problemas?


Norėdami apšiltinti pastatą dažnai susiduriame su įvairiomis problemomis. Fasadų šiltinimas gali atrodyti problematiškas dėl to, jog tenka nulupti sienų apdailą ir tik tuomet šiltinti pastatą. Stogo šiltinimas gali rodytis keblus dėl tos pačios priežasties, jog reikia nulupti stogo apdailą ar kamšyti vatą iš apačios. Kaip šias ir dar daugelį kitų problemų galėtume išspręsti?
Pastaruoju metu ir mūsų šalyje po truputį ėmė plisti gana naujas šiltinimo būdas- tai šiltinimas THEROFLOC ekovata. Tai natūrali bei ekologiška termoizoliacinė medžiaga, pasižyminti daugybe privalumų. Nors tai yra pakankamai naujas būdas, tačiau kuo toliau, tuo darosi vis labiau paklausesnis, kadangi jis pašalina įvairių problemų atsiradimo galimybę, kurios iškyla šiltinant įprastais būdais.
Tarkim, šiltindami grindis ekovata galime išvengti vatos susidūrimų per visą grindų ilgį be plotį. Turint omeny, jog taip pat siekiame apsaugoti grindis nuo po jomis beišveisiančių graužikų, apšiltinus jas ekovata, ši problema yra nesunkiai pašalinama- graužikai tiesiog negali pakęsti šios termoizoliacinės medžiagos.
Vienas didžiausių privalumų naudojant THERMOFLOC ekovatą, yra tai, jog norint kokybiškai atlikti darbą, nereikia nuiminėti stogo ar sienų apdailos, taip pat nereikia kamšyti vatos iš apačios. Šiuo būdu palėpė, stogas ar sienos būna apšiltinama visose vietose vienodu sluoksniu.
Šie bei kiti THERMOFLOC ekovatos privalumai, taip pat tarptautinis pripažinimas Europos Sąjungoje tiesiog verčia tikėti ekvatos pranašumais bei atlikto darbo kokybe. Nors dažnai nesame linkę pasitikėti naujovėmis, tačiau šiuo atveju galime paprastai palengvinti darbą bei būti užtikrinti kokybiškai atliktu darbu.