Karkasinių namų šiltinimas- kaip tai atlikti greičiau bei paprasčiau?


Pastato apšiltinimas- tai viena dažniausiai pastatų savininkams iškylančių problemų. Šiltinant pastatą rankomis paprastai išlieka labai didelė klaidų bei broko galimybė, o apšiltinimo procesas trunka pakankamai ilgai. Taip sugaištame daugybę laiko, o norimą rezultatą pasiekiame pakankamai sudėtingai. Kaip matome, pastatų šiltinimas aktualus ne tik statybininkams, tačiau taip pat ir pastatų savininkams. Todėl prieš renkantis šiltinimo būdą, labai svarbu apsvarstyti, kuris iš jų būtų praktiškiausias.
Pastaruoju metu ir mūsų šalyje po truputį ėmė plisti gana naujas šiltinimo būdas- tai pastatų šiltinimas THEROFLOC ekovata. Ekovata- tai natūrali bei ekologiška termoizoliacinė medžiaga, kuri yra gaminama celiuliozės pagrindu.


Nors dažnai žmonės yra nelinkę pasitikėti naujomis technologijomis ir dažniausiai renkasi tai, kas jau išbandyta, tai kas yra žinoma, tačiau kuo toliau, tuo vis labiau paklausesniu tampa būtent ši nauja pastatų šiltinimo technologija. Taip atsitinka todėl, jog šiltinimas ekovata pašalina įvairių problemų atsiradimo galimybę, kurios gali iškilti šiltinant pastatus įprastais būdais.


Kai šiltinami karkasiniai namai, šis šiltinimo būdas yra itin tinkamas. Taip nutinka matomai dėl keleto priežasčių. Visų pirma, ekovata yra aplikuojama specialiais slėginiais aparatais, ji sudaro besiūlę konstrukciją. O tai pašalina vieną pagrindinių problemų- klaidų bei broko galimybę. Specialiu aparatu ekovata yra tarsi supresuojama, todėl ilgainiui nenusėda.


Šiltinimas ekovata yra ekologiškas, nes kaip jau minėta, ekovata gaminama iš natūralių medžiagų. Dėl to jokiu būdu, nereiktų baimintis ir dėl kenksmingo medžiagų poveikio.
Taigi, labai nesunkiai bei paprastai galime išspęsti įvairių problemų galimybę. Todėl nenuostabu, jog šiltinimas THERMOFLOC ekovata, yra nors ir pakankamai naujas, tačiau vis labiau populiarėjantis būdas norint apšiltinti pastatą.